Gry

Gry

Jest 364 produktów.

Pokazano 1-18 z 364 pozycji

Aktywne filtry

TREFL GRA LICZYMY 01125

Liczymy to układanka edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liczb i pierwszych działań matematycznych.

TREFL GRA LICZYMY 01125

Cena 16,88 zł Ilość w magazynie: 1
GRANNA GRA WILK I OWCE

Wilki i owce to niezwykle wciągająca, rodzinna gra Philippe’a des Pallieres. Teraz została wzbogacona o dodatek – Grube ryby.

GRANNA GRA WILK I OWCE

Cena 35,77 zł Ilość w magazynie: 2
GRANNA PATYCZAKI

Zabawa polega na układaniu obrazków z patyczków. Dzieci mogą układać je według wzorów umieszczonych na planszach lub tworzyć własne kompozycje. Zabawka pomaga uruchamiać procesy analizy i syntezy.

GRANNA PATYCZAKI

Cena 32,72 zł Ilość w magazynie: 3
GRANNA FIGURAKI

Podczas gry dzieci uczą się rozpoznawać figury geometryczne: koło, kwadrat, trójkąt i prostokąt. Figury występują w sześciu kolorach, a dzieci rzucają dwiema kostkami. Wylosowane elementy muszą zostać ułożone na planszy.

GRANNA FIGURAKI

Cena 26,81 zł Ilość w magazynie: 1
GRANNA GRA SUPERFARMER Z RANCHA

Jesteś farmerem, hodujesz zwierzęta. Twoje stado wciąż rośnie. Ale musisz uważać! W okolicy grasują lis i wilk. Twoje zwierzęta mogą stać się dla nich cennym łupem... Zbierz stado i zostań superfarmerem.

GRANNA GRA SUPERFARMER Z...

Cena 34,15 zł Ilość w magazynie: 2
GRANNA CV

Poprowadź swoją postać przez całe życie, podejmując wiele ważnych decyzji o jej karierze zawodowej, relacjach z ludźmi, zainteresowaniach i życiowych celach.

GRANNA CV

Cena 56,83 zł Ilość w magazynie: 1
TREFL GRA GRZYBOBRANIE W ZIELONYM GAJU 00988

Wybierzcie się na spacer po Zielonym Gaju i weźcie udział w leśnej przygodzie. Przemierzcie krętą trasę, góry i pagórki w poszukiwaniu pysznych, jadanych grzybków.

TREFL GRA GRZYBOBRANIE W...

Cena 28,29 zł Ilość w magazynie: 9
TREFL KAPSLE FOOTBALL 01073

Kapsle Football to nowy wariant doskonale znanej gry planszowej dla dzieci. Każdy chętnie rozegra pełen emocji mecz i to w domowym zaciszu!

TREFL KAPSLE FOOTBALL 01073

Cena 27,97 zł Ilość w magazynie: 21