Lalki

Lalki

Jest 433 produktów.

Pokazano 1-18 z 433 pozycji

Aktywne filtry

SMILY PLAY BAMBOLINA SIUSIAJĄCA

Lala Bambolina pije i siusia.ma osobisty zestaw akcesoriów, m.in. pieluszki, buteleczkę, mydełko.Pobudza wyobraźnię stając się towarzyszem zabaw.

SMILY PLAY BAMBOLINA...

Cena 59,00 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY BAMBOLINA SIUSIAJĄCA Z NOCNIKIEM

Lalka to ulubiona zabawka niemal każdej dziewczynki.Wyglądem przypomina prawdziwego bobasa.Ma osobisty zestaw akcesoriów.

SMILY PLAY BAMBOLINA...

Cena 44,50 zł Ilość w magazynie: 2
SMILY PLAY BAMBOLINA DO KĄPIELI

Lalka Bambolina w kąpieli Smily Play.Laleczka przypomina prawdziwego bobasa. Pije i siusia jak małe dziecko więc trzeba się nią opiekować.

SMILY PLAY BAMBOLINA DO...

Cena 49,90 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY BAMBOLINA LALA SIKAJĄCA

Lalka Bambolina w kąpieli Smily Play.Laleczka przypomina prawdziwego bobasa. Pije i siusia jak małe dziecko więc trzeba się nią opiekować. Oczka lali zamykają się i otwierają.

SMILY PLAY BAMBOLINA LALA...

Cena 49,90 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY LALKA JULKA DO KĄPIELI

Dziewczynki uwielbiają opiekować się swoimi ulubionymi lalkami. Teraz mogą wykąpać swoją laleczkę oraz wytrzeć ją po kąpieli ręczniczkiem!

SMILY PLAY LALKA JULKA DO...

Cena 25,47 zł Ilość w magazynie: 2

Śliczna lalka dla małych mam, zachęca do troskliwej opieki nad niemowlaczkiem. Teraz czas na kąpiel! Dzięki bardzo dużej wanience i kąpielowym akcesoriom kąpiel bobaska będzie wspaniałą zabawą.

SMILY PLAY LALKA JULKA W...

Cena 57,80 zł Ilość w magazynie: 0

Lalka Julka w cieplutkim ubranku gotowa do wyjścia na spacer, zabierz ją na dwór. Ubrana w różowe śpioszki z białym kołnierzykiem, kurteczkę w groszki i pasującą do kompletu czapeczkę.

SMILY PLAY LALKA JULKA 40...

Cena 68,70 zł Ilość w magazynie: 0