Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Marka

Marka

Cena

Cena

Rodzaj

Rodzaj

Ilość elementów

Ilość elementów

Produkty

Produkty

Jest 5224 produktów.

Pokazano 1-18 z 5224 pozycji

Aktywne filtry

Króliczek Bibi zaciekawi Twoje dziecko wieloma wesołymi funkcjami. Na brzuszku posiada dwa świecące przyciski funkcyjne, po naciśnięciu których usłyszysz wesołe dźwięki i melodie.Uczy podstaw alfabetu oraz nazewnictwa cyfr.

SMILY PLAY KRÓLICZEK BIBI

Cena 47,20 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY AUTO WESOŁEK 0659

Autko mówi po polsku, przyczyniając się do rozwoju umiejętności językowych. Zachęca do aktywności, wypowiadając nazwy kształtów w trakcie wrzucania do wnętrza poszczególnych klocków.

SMILY PLAY AUTO WESOŁEK 0659

Cena 75,00 zł Ilość w magazynie: 9
SMILY PLAY EDUKACYJNY STOLICZEK MÓWIĄCY 0801
  • Wyprzedaż!

Ten stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę, ale doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka.

SMILY PLAY EDUKACYJNY...

Cena 117,00 zł Ilość w magazynie: Powyżej 30

To zawieszka składająca się z breloczka w kształcie samochodziku z trzema kluczykami. Posiada dwa kolorowe przyciski funkcyjne które uruchamiają dźwięki, odgłosy i śmieszne melodyjki.

SMILY PLAY AUTO Z KLUCZYKAMI

Cena 35,50 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA

Książeczka Edukacyjna zainspiruje do poznawania liter, cyfr, wyrazów, kształtów, odgłosów i godzin. Dzieci, przerzucając kolejne strony, mogą naciskać guziki, decydując, jakie nowe słowa chcą poznać.

SMILY PLAY MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA

Cena 65,00 zł Ilość w magazynie: 2
WADER MULTI TRUCK STRAŻ POŻARNA 32170

Multi Truck Straż Pożarna firmy Wader to świetny wóz strażacki z ruchomymi elementami w konstrukcji, m.in. wysuwaną drabiną o łącznej długości 77 cm i podłączonym do niej wężem, z którego może lecieć woda po naciśnięciu pompki.

WADER MULTI TRUCK STRAŻ...

Cena 42,00 zł Ilość w magazynie: 5
SMILY PLAY LOKOMOTYWA ROŚNIJ ZE MNĄ

Lokomotywa Rośnij ze mną jest wielofunkcyjną, muzyczną zabawką, wspomagającą dziecko podczas nauki chodzenia. Ta zabawka będzie towarzyszyła dziecku przez długi czas, oferując mnóstwo funkcji. Zabawka „rośnie” razem z dzieckiem.

SMILY PLAY LOKOMOTYWA...

Cena 166,00 zł Ilość w magazynie: 2
SMILY PLAY KSIĄŻECZKA POLSKO-ANGIELSKA

Książeczka Polsko-Angielska zainspiruje do poznawania obrazków, cyfr, kolorów . Dzieci przerzucając kolejne strony mogą naciskać guziki, decydując jakie nowe słowa chcą poznać. Pięć różnych trybów zabawy.

SMILY PLAY KSIĄŻECZKA...

Cena 77,00 zł Ilość w magazynie: 3
WADER KID CARS 60000

Zestaw autek z serii Kid Cars to doskonały prezent dla wszystkich małych miłośników samochodów i innych pojazdów mechanicznych.

WADER KID CARS 60000

Cena 4,90 zł Ilość w magazynie: Powyżej 30
WADER TACZKA GIGANT 74800

Gigant Taczka firmy Wader idealnie nadaje się do zabawy zarówno na plaży i w ogrodzie, jak i w domu, gdzie może służyć do przewożenia piasku, klocków czy innych przedmiotów.

WADER TACZKA GIGANT 74800

Cena 42,00 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY KIEROWNICA

Kierownica Smily Play to zabawka, która zachęci każdego maluszka do aktywności. Wyposażona jest w materiałowy pasek, dzięki któremu zabawkę można przymocować np. do łóżeczka.

SMILY PLAY KIEROWNICA

Cena 49,90 zł Ilość w magazynie: 6

Gąsienica Zuzia to wspaniałe pianinko – zawieszka. Ma kolorowe przyciski, migające światełka, miękką główkę i gryzaczki. W łagodny sposób śmieszne dźwięki i melodie zachęcają maluszka do zabawy.

SMILY PLAY GĄSIELNICA ZUZIA

Cena 63,90 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY 0704

Kierownica posiada wiele funkcyjnych, ruchomych elementów, które urozmaicą czas podczas spaceru, podróży lub w domu. Ma paski mocujące do łóżeczka, wózka, wiec łatwo przymocować ją w razie potrzeby.

SMILY PLAY SZKOŁA...

Cena 62,00 zł Ilość w magazynie: 13