Filtruj według

Cena

Cena

Granna

Granna

Jest 51 produktów.

Pokazano 1-18 z 51 pozycji

Aktywne filtry

GRANNA GRA WILK I OWCE

Wilki i owce to niezwykle wciągająca, rodzinna gra Philippe’a des Pallieres. Teraz została wzbogacona o dodatek – Grube ryby.

GRANNA GRA WILK I OWCE

Cena 35,77 zł Ilość w magazynie: 2
GRANNA PATYCZAKI

Zabawa polega na układaniu obrazków z patyczków. Dzieci mogą układać je według wzorów umieszczonych na planszach lub tworzyć własne kompozycje. Zabawka pomaga uruchamiać procesy analizy i syntezy.

GRANNA PATYCZAKI

Cena 32,72 zł Ilość w magazynie: 3
GRANNA FIGURAKI

Podczas gry dzieci uczą się rozpoznawać figury geometryczne: koło, kwadrat, trójkąt i prostokąt. Figury występują w sześciu kolorach, a dzieci rzucają dwiema kostkami. Wylosowane elementy muszą zostać ułożone na planszy.

GRANNA FIGURAKI

Cena 26,81 zł Ilość w magazynie: 1
GRANNA GRA SUPERFARMER Z RANCHA

Jesteś farmerem, hodujesz zwierzęta. Twoje stado wciąż rośnie. Ale musisz uważać! W okolicy grasują lis i wilk. Twoje zwierzęta mogą stać się dla nich cennym łupem... Zbierz stado i zostań superfarmerem.

GRANNA GRA SUPERFARMER Z...

Cena 34,15 zł Ilość w magazynie: 2
GRANNA TANGRAM

Tangram tradycyjna chińska układanka. Tysiące zagadek trzeba rozwiązać za pomocą tylko siedmiu klocków.

GRANNA TANGRAM

Cena 10,98 zł Ilość w magazynie: 2
GRANNA CV

Poprowadź swoją postać przez całe życie, podejmując wiele ważnych decyzji o jej karierze zawodowej, relacjach z ludźmi, zainteresowaniach i życiowych celach.

GRANNA CV

Cena 56,83 zł Ilość w magazynie: 1
GRANNA JUŻ CZYTAM

Od liter przez sylaby aż po wyrazy – zapraszamy na słowną przygodę ze Smokiem Obibokiem!Czy umiecie już czytać, moi drodzy? Jeszcze nie? To nie problem!

GRANNA GRA JUŻ CZYTAM

Cena 32,43 zł Ilość w magazynie: 9
GRANNA MOJE DINOZAURY

W tym pudełku znajdziecie aż 6 układanek. Młodszym graczom polecamy układać je jak puzzle, dla starszych przyszykowana jest ciekawa grę z kostkami.

GRANNA MOJE DINOZAURY

Cena 22,60 zł Ilość w magazynie: 2
GRANNA GRA IQ QUIZ ORTOGRAFICZNY

Gra umożliwia wzrokowe zapamiętywanie poszczególnych wyrazów, co jest kluczem do opanowania ortografii. Zróżnicowanie kart daje możliwość ćwiczenia poszczególnych trudności ortograficznych np. tylko ch i h.

GRANNA GRA IQ QUIZ...

Cena 25,77 zł Ilość w magazynie: 4
GRANNA IQ QUIZ WIEM WSZYSTKO

Quiz wielotematyczny oraz zabawa w kalambury to doskonały sposób na utrwalenie wiedzy. Pytania quizowe dotyczą przyrody, geografii oraz życia codziennego. Obrazki umieszczone na kartach ilustrują przysłowia.

GRANNA IQ QUIZ WIEM WSZYSTKO

Cena 25,77 zł Ilość w magazynie: 4