Elektroniczne

Elektroniczne

Jest 336 produktów.

Pokazano 1-18 z 336 pozycji

Aktywne filtry

Króliczek Bibi zaciekawi Twoje dziecko wieloma wesołymi funkcjami. Na brzuszku posiada dwa świecące przyciski funkcyjne, po naciśnięciu których usłyszysz wesołe dźwięki i melodie.Uczy podstaw alfabetu oraz nazewnictwa cyfr.

SMILY PLAY KRÓLICZEK BIBI

Cena 47,20 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY ŻABKA ŚMIESZKA

Żabka Śmieszka to 2w1, gdyż jest to zarówno grzechotka, jak i gryzaczek w kształcie wesołej, zielonej żabki. Śmieszka jest przeznaczona dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Wydaje wesołe dźwięki, melodie oraz efekty świetlne.

SMILY PLAY ŻABKA ŚMIESZKA

Cena 33,90 zł Ilość w magazynie: 5
SMILY PLAY AUTO WESOŁEK

Autko mówi po polsku, przyczyniając się do rozwoju umiejętności językowych. Zachęca do aktywności, wypowiadając nazwy kształtów w trakcie wrzucania do wnętrza poszczególnych klocków.

SMILY PLAY AUTO WESOŁEK 0659

Cena 75,00 zł Ilość w magazynie: 18
SMILY PLAY EDUKACYJNY STOLICZEK MÓWIĄCY 0801
  • Wyprzedaż!

Ten stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę, ale doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Kolorowy blat stolika został wyposażony w światełka, ruchome elementy, przyciski o różnych kształtach i kolorach.Mówi po polsku.

SMILY PLAY EDUKACYJNY...

Cena 117,00 zł Ilość w magazynie: Powyżej 30

To zawieszka składająca się z breloczka w kształcie samochodziku z trzema kluczykami. Posiada dwa kolorowe przyciski funkcyjne które uruchamiają dźwięki, odgłosy i śmieszne melodyjki.

SMILY PLAY AUTO Z KLUCZYKAMI

Cena 35,50 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA

Książeczka Edukacyjna zainspiruje do poznawania liter, cyfr, wyrazów, kształtów, odgłosów i godzin. Dzieci, przerzucając kolejne strony, mogą naciskać guziki, decydując, jakie nowe słowa chcą poznać.

SMILY PLAY MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA

Cena 65,00 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY LOKOMOTYWA ROŚNIJ ZE MNĄ

Lokomotywa Rośnij ze mną jest wielofunkcyjną, muzyczną zabawką, wspomagającą dziecko podczas nauki chodzenia. Ta zabawka będzie towarzyszyła dziecku przez długi czas, oferując mnóstwo funkcji. Zabawka „rośnie” razem z dzieckiem.

SMILY PLAY LOKOMOTYWA...

Cena 166,00 zł Ilość w magazynie: 2
SMILY PLAY KSIĄŻECZKA POLSKO-ANGIELSKA

Książeczka Polsko-Angielska zainspiruje do poznawania obrazków, cyfr, kolorów . Dzieci przerzucając kolejne strony mogą naciskać guziki, decydując jakie nowe słowa chcą poznać. Pięć różnych trybów zabawy.

SMILY PLAY KSIĄŻECZKA...

Cena 77,00 zł Ilość w magazynie: 3
SMILY PLAY KIEROWNICA

Kierownica Smily Play to zabawka, która zachęci każdego maluszka do aktywności.Wyposażona jest w materiałowy pasek, dzięki któremu zabawkę można przymocować np. do łóżeczka.

SMILY PLAY KIEROWNICA

Cena 49,90 zł Ilość w magazynie: 12

Gąsienica Zuzia to wspaniałe pianinko – zawieszka. Ma kolorowe przyciski, migające światełka, miękką główkę i gryzaczki. W łagodny sposób śmieszne dźwięki i melodie zachęcają maluszka do zabawy.

SMILY PLAY GĄSIELNICA ZUZIA

Cena 63,90 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY SZKOŁA BEZPIECZNEJ JAZDY

Kierownica posiada wiele funkcyjnych, ruchomych elementów, które urozmaicą czas podczas spaceru, podróży lub w domu. Ma paski mocujące do łóżeczka, wózka, wiec łatwo przymocować ją w razie potrzeby.

SMILY PLAY SZKOŁA...

Cena 62,00 zł Ilość w magazynie: 17
SMILY PLAY PAN MISIEK -TELEFON

Uśmiechnięty telefon zaciekawi Twoje dziecko wieloma wesołymi funkcjami.Wspaniała zabawka rozwijająca słuch, wyobraźnię oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka.

SMILY PLAY PAN MISIEK -TELEFON

Cena 22,90 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY MÓWIACA LOKOMOTYWA SORTER

Mówi po polsku.Podczas wrzucania klocków pojazd wypowiada nazwy kształtów.Uczy kształtów.Kolorowe kulki podskakują podczas jazdy.

SMILY PLAY MÓWIACA...

Cena 79,00 zł Ilość w magazynie: 5
SMILY PLAY MOJA PIERWSZA KIEROWNICA

Kierownica Smily Play to zabawka, która zachęci każdego maluszka do aktywności. Interaktywna, wydaje zabawne dźwięki i melodie.Różnorodność materiałów z jakich wykonana jest kierownica rozwija zmysł dotyku niemowlaka.

SMILY PLAY MOJA PIERWSZA...

Cena 39,90 zł Ilość w magazynie: 13
SMILY PLAY PROJEKTOR DZIECIĘCE SNY

Projektor uprzyjemni zasypianie,łagodne dźwięki uspokoją dziecko. Delikatne światło pozwoli spokojnie zasnąć w półmroku.Ustawienie czasu działania pozwoli zaplanować proces zasypiania.

SMILY PLAY PROJEKTOR...

Cena 71,00 zł Ilość w magazynie: 2