Fisher Price

Fisher Price

Jest 103 produktów.

Pokazano 1-18 z 103 pozycji

Aktywne filtry

FISHER PRICE KARUZELA Z MISIAMI

Karuzela 3w1 marki Fisher Price to niezwykła zabawka dla najmłodszych dzieci. Jej spokojne dźwięki ukołyszą do snu każdego maluszka. Zabawka pomaga rozwijać zmysły. Urocze misie w delikatnych, pastelowych kolorach z pewnością przyciągną uwagę.

FISHER PRICE KARUZELA Z...

Cena 169,00 zł Ilość w magazynie: 5
BLAZE POJAZD METALOWY PICKLE CGF23

Blaze i jego przyjaciele, w tym Pickle są gotowi do rajdu po Zderzakowie. Fantastyczne metalowe ciężarówki do kolekcjonowania mają ogromne koła i wyjątkowy charakter.

BLAZE POJAZD METALOWY...

Cena 32,40 zł Ilość w magazynie: 2
BLAZE POJAZD METALOWY FALCON BLAZE CGF20

Blaze i jego przyjaciele podczas pobytu na Zwierzęcej Wyspie przeszli metamorfozę. Monster trucki z Axle City zamieniły się w pół samochody i pół zwierzęta.

BLAZE POJAZD METALOWY...

Cena 32,40 zł Ilość w magazynie: 4
BLAZE POJAZD METALOWY CHEETAH CRUSHER CGF20

Blaze i jego przyjaciele, w tym Crusher podczas pobytu na Zwierzęcej Wyspie przeszli metamorfozę. Monster trucki z Axle City zamieniły się w pół samochody i pół zwierzęta.

BLAZE POJAZD METALOWY...

Cena 32,40 zł Ilość w magazynie: 1
FISHER PRICE KSIĄŻECZKA Z WIERSZYKAMI

Poczytaj razem z dzieckiem. Na każdej stronie jest inna rymowanka zachęcająca do wspólnego śpiewania z ulubionymi przyjaciółmi maluszka z linii „Ucz się i śmiej” oraz kolorowe ilustracje zapewniające świetną zabawę dla najmłodszych czytelników.

FISHER PRICE KSIĄŻECZKA Z...

Cena 87,00 zł Ilość w magazynie: 10
FISHER PRICE PIERWSZA KOSTKA MALUCHA
  • Wyprzedaż!

Sześcienna kostka – na każdej ściance unikalna aktywność. Rozmiar kostki dostosowany do dziecka, aby mogło ją chwycić. Różne zajęcia, kolory i dźwięki rozwijają zmysły Twojego malucha.

FISHER PRICE PIERWSZA...

Cena 19,90 zł Ilość w magazynie: 1
FISHER PRICE SZCZENIACZEK UCZNIACZEK POZIOMY NAUKI

Przywitaj się z pierwszym przyjacielem Twojego dziecka! Szczeniaczek jest mięciutki, uwielbia się tulić i jest gotów udowodnić, że nauka to świetna zabawa!

FISHER PRICE SZCZENIACZEK...

Cena 129,00 zł Ilość w magazynie: 4