Sortery

Sortery

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-18 z 30 pozycji

Aktywne filtry

SMILY PLAY AUTO WESOŁEK

Autko mówi po polsku, przyczyniając się do rozwoju umiejętności językowych. Zachęca do aktywności, wypowiadając nazwy kształtów w trakcie wrzucania do wnętrza poszczególnych klocków.

SMILY PLAY AUTO WESOŁEK 0659

Cena 75,00 zł Ilość w magazynie: 18
SMILY PLAY MÓWIACA LOKOMOTYWA SORTER

Mówi po polsku.Podczas wrzucania klocków pojazd wypowiada nazwy kształtów.Uczy kształtów.Kolorowe kulki podskakują podczas jazdy.

SMILY PLAY MÓWIACA...

Cena 79,00 zł Ilość w magazynie: 5
SMILY PLAY KOSTKA - CENTRUM ZABAWY

Zabawka stymuluje wszystkie zmysły dziecka oraz wspierając jego rozwój. Błyszczące, żywe kolory, przyjemne dźwięki jak również migające światełka , zachęcają dziecko do zabawy. Kostka to centrum wspaniałej zabawy na długi czas.

SMILY PLAY KOSTKA - CENTRUM...

Cena 88,90 zł Ilość w magazynie: Powyżej 30
SMILY PLAY WIEŻA Z PIŁECZKAMI 0737

Wieża z Piłeczkami składa się z 6 dużych foremek, tworzących wysoką wieżę (65 cm). Wieża służy do zabawy w sortowanie, układanie i burzenie… to mnóstwo lubianej przez dzieci aktywności rozwijającej logiczne myślenie.

SMILY PLAY WIEŻA Z...

Cena 49,90 zł Ilość w magazynie: 18

Piłeczka Kuleczka Smily Play to wspaniała zabawka muzyczna skierowana do najmłodszych dzieci. Jest w kształcie kuli dzięki czemu zabawa nią jest w pełni bezpieczna – nie posiada ostrych krawędzi!

SMILY PLAY PIŁECZKA KULECZKA

Cena 64,50 zł Ilość w magazynie: 0
SMILY PLAY KOCHANE ZWIERZĄTKA

4 miękkie klocki. Różnorodne struktury materiałów.Ma bezpieczne lusterko.Klocki układają się w piramidkę tworząc serie obrazków.Wymiar 1 klocka: 9 x 9 x 9 cm.

SMILY PLAY KOCHANE...

Cena 34,80 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY AUTO WESOŁEK RÓŻOWY

Auto Wesołek Smily Play może z Twoim dzieckiem zwiedzić cały świat! Nasze kolorowe zabawki edukacyjne dla dzieci doskonale sprawdzają się w roli sortera – znajdujące się po bokach otwory na klocki zachęcają maluszka do wypełniania zadania.

SMILY PLAY AUTO WESOŁEK RÓŻOWY

Cena 68,50 zł Ilość w magazynie: 3
SMILY PLAY AKTYWNY TRÓJKĄT AC7622

Aktywny Trójkąt to drewna zabawka, która przyciągnie uwagę dziecka. Dzieci lubią drewniane zabawki, rozwijają one postrzeganie oraz zdolności manualne i motoryczne.

SMILY PLAY AKTYWNY TRÓJKĄT...

Cena 74,50 zł Ilość w magazynie: 12

Chatka jest sorterem z 6 klockami. Dzięki nim dziecko pozna 3 podstawowe figury geometryczne oraz 3 literki. Poza tym razem z chatką dziecko może recytować wierszyk lub śpiewać 2 piosenki.

SMILY PLAY CHATKA SORTER

Cena 83,40 zł Ilość w magazynie: 0

Kształty, kolory, liczenie, nazwy zwierząt.Podczas układania elementów zabawka mówi po polsku nazywa zwierzęta i kolory,uczy pierwszych cyferek oraz liczy zwierzęta.

SMILY PLAY PIRAMIDKA...

Cena 38,50 zł Ilość w magazynie: 0

Sorter Tam Tam to zabawka wielofunkcyjna. Jest nie tylko sorterem, ale też bębenkiem, na którym można wygrywać dowolne rytmy. Kiedy dziecko uderza, zabawka dołącza się z własnymi dźwiękami, muzykując razem z maluchem.

SMILY PLAY SORTER TAM TAM...

Cena 94,50 zł Ilość w magazynie: 0

Ten wielowarstwowy pysznie wyglądający tort, to interaktywny sorter – piramidka. Układanie kolorowych kółeczek na stojaku jest doskonałym ćwiczeniem dla maluszka. Dziecko może obserwować kolory, sortować i układać krążki.

SMILY PLAY SŁODKA PIRAMIDKA

Cena 36,60 zł Ilość w magazynie: 0
FISHER PRICE GARNUSZEK NA KLOCUSZEK

Garnuszek potrafi zająć malucha na długie, wypełnione edukacyjną zabawą godziny!Garnuszek potrafi zająć malucha na długie, wypełnione edukacyjną zabawą godziny! Łączy w sobie najlepsze cechy zabawek manualnych i rozwijających zdolność myślenia.

FISHER PRICE GARNUSZEK NA...

Cena 99,00 zł Ilość w magazynie: 12
POLESIE LOKOMOTYWA SORTER 6189

Lokomotywa od firmy Polesie spełnia oczekiwania dorosłych z zakresu początkowej edukacji potomstwa, a przede wszystkim ogromne potrzeby milusińskich czerpiących radość z dobrej zabawy.

POLESIE LOKOMOTYWA SORTER 6189

Cena 23,00 zł Ilość w magazynie: 28