Smart Games

Smart Games

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

SMART GAMES - IQ BLOX

Gra zawiera 120 pozornie łatwych do ułożenia zadań. Czy spróbujesz swoich sił w nowej logicznej układance?W IQ - Blox ściany się nie blokują; zamiast tego pomagają znaleźć rozwiązania.

SMART GAMES - IQ BLOX

Cena 32,44 zł Ilość w magazynie: 1
SMART GAMES ANTI-VIRUS ORIGINAL ENG

Czy możesz pozbyć się wirusa w tej "bio-logicznej" grze? Anti-Virus to przesuwna gra logiczna z nowym akcentem: płytki, które tylko przesuwają się po przekątnej i mogą poruszać się w grupach.

SMART GAMES ANTI-VIRUS...

Cena 88,62 zł Ilość w magazynie: 5
SMART GAMES BLOKADA

Blokada firmy Smart Games -dostarczy Ci wspaniałej zabawy przy rozwiązywaniu 80 fascynujących zadań, w których musisz dogonić i osaczyć podejrzanego.

SMART GAMES BLOKADA

Cena 64,96 zł Ilość w magazynie: 1
SMART GAMES NOC I DZIEŃ

Istnieją dwa warianty gry oznaczone w książeczce jako Dzień i Noc. W zabawie wykorzystuje się kolorowe drewniane elementy . Gra opracowana specjalnie dla najmłodszych dzieci.

SMART GAMES NOC I DZIEŃ

Cena 84,83 zł Ilość w magazynie: 1
SMART GAMES GWIEZDNA UCIECZKA

Twoje umiejętności latania zostaną przetestowane do granic możliwości, aby uciec! Gwiezdna Ucieczka to galaktyczna łamigłówka z 60 misjami, od początkującego do eksperta.

SMART GAMES GWIEZDNA UCIECZKA

Cena 46,02 zł Ilość w magazynie: 2
SMART GAMES JUMP IN ENG

W dołączonej do gry książeczce znajdziemy 60 zadań, a właściwie wyzwań, do rozwiązania. Każde z nich przedstawia określony układ początkowy, wybranych lub wszystkich, figurek.

SMART GAMES JUMP IN ENG

Cena 56,83 zł Ilość w magazynie: 6
SMART GAMES IQ TWIST

"IQ TWIST" jest łamigłówką podróżną z serii IQ. Łamigłówka mieści się w niedużym pudełku będącym zarazem planszą do gry.

SMART GAMES IQ TWIST

Cena 32,44 zł Ilość w magazynie: 1
SMART GAMES KOLOROWY KOD

Kod koloru używa 18 pogrubionych, kolorowych kształtów, każdy na przezroczystej płytce. Wybierz wyzwanie, a następnie ustaw stos płytek, aby odtworzyć dokładnie kompozycję.

SMART GAMES COLOUR CODE ENG

Cena 89,22 zł Ilość w magazynie: 4