Smart Games

Smart Games

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry

SMART GAMES - IQ BLOX

Gra zawiera 120 pozornie łatwych do ułożenia zadań. Czy spróbujesz swoich sił w nowej logicznej układance?W IQ - Blox ściany się nie blokują; zamiast tego pomagają znaleźć rozwiązania.

SMART GAMES - IQ BLOX

Cena 39,90 zł Ilość w magazynie: 2

Celem gry IQ – PUZZLER PRO jest dopasowanie wszystkich elementów łamigłówki. Wydaje się to proste? Nie daj się zwieść! IQ Ouzzler Pro ma 120 zadań i 3 rodzaje plansz, a łamigłówkę można układać w trzech wymiarach! 2D i3D!

SMART GAMES - IQ PUZZER PRO

Cena 39,90 zł Ilość w magazynie: 0

Kokoszki mają za zadanie wysiedzieć swoje jajka. Posadzenie ich na jajkach wymaga dużej pomysłowości. W grze znajduje się 48 zadań o różnym stopniu trudności.

SMART GAMES - KOKOSZKI

Cena 59,90 zł Ilość w magazynie: 0

Kwadrylion to najlepsza gra w pasjansa dla wszystkich grup wiekowych, z dużymi, wytrzymałymi puzzlami, które są łatwe i przyjemne w obsłudze.

SMART GAMES - KWADRYLION

Cena 99,00 zł Ilość w magazynie: 0

Czy możesz pozbyć się wirusa w tej "bio-logicznej" grze? Anti-Virus to przesuwna gra logiczna z nowym akcentem: płytki, które tylko przesuwają się po przekątnej i mogą poruszać się w grupach.

SMART GAMES ANTYWIRUS

Cena 79,90 zł Ilość w magazynie: 0

Blokada firmy Smart Games -dostarczy Ci wspaniałej zabawy przy rozwiązywaniu 80 fascynujących zadań, w których musisz dogonić i osaczyć podejrzanego.

SMART GAMES BLOKADA

Cena 79,90 zł Ilość w magazynie: 0
SMART GAMES NOC I DZIEŃ

Istnieją dwa warianty gry oznaczone w książeczce jako Dzień i Noc. W zabawie wykorzystuje się kolorowe drewniane elementy . Gra opracowana specjalnie dla najmłodszych dzieci.

SMART GAMES NOC I DZIEŃ

Cena 104,34 zł Ilość w magazynie: 1
SMART GAMES GWIEZDNA UCIECZKA

Twoje umiejętności latania zostaną przetestowane do granic możliwości, aby uciec! Gwiezdna Ucieczka to galaktyczna łamigłówka z 60 misjami, od początkującego do eksperta.

SMART GAMES GWIEZDNA UCIECZKA

Cena 56,60 zł Ilość w magazynie: 2
SMART GAMES HOP DO NORKI

W dołączonej do gry książeczce znajdziemy 60 zadań, a właściwie wyzwań, do rozwiązania. Każde z nich przedstawia określony układ początkowy, wybranych lub wszystkich, figurek.

SMART GAMES HOP DO NORKI

Cena 56,60 zł Ilość w magazynie: 1

Umieść elementy układanki na planszy, aby uzyskać płaski obraz. W grze znajduje się 120 zadań, których rozwiązanie sprawi Ci wiele satysfakcji.

SMART GAMES IQ FIT

Cena 39,90 zł Ilość w magazynie: 0
SMART GAMES IQ TWIST

"IQ TWIST" jest łamigłówką podróżną z serii IQ. Łamigłówka mieści się w niedużym pudełku będącym zarazem planszą do gry.

SMART GAMES IQ TWIST

Cena 39,90 zł Ilość w magazynie: 2

Kod koloru używa 18 pogrubionych, kolorowych kształtów, każdy na przezroczystej płytce. Wybierz wyzwanie, a następnie ustaw stos płytek, aby odtworzyć dokładnie kompozycję.

SMART GAMES KOLOROWY KOD

Cena 82,60 zł Ilość w magazynie: 0