Smily Play

Smily Play

Jest 162 produktów.

Pokazano 1-18 z 162 pozycji

Aktywne filtry

SMILY PLAY ŚPIOSZEK PINGWIN 0160G

Śpioszek to przytulanka o delikatnych pastelowych kolorach. Zabawka ma uspokajający wpływ na małe dzieci dzięki delikatnym dźwiękom i szumom oraz subtelnym światełkom. Sprawdzi się doskonale jako pomoc przy usypianiu.

SMILY PLAY ŚPIOSZEK PINGWIN...

Cena 49,90 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY KLOCKI SZKOŁA 45 EL.

Zestaw zawiera 45 elementów o różnych kolorach i kształtach.Klocki swoim kształtem idealnie dopasowują się do małej rączki dziecka.W zestawie znajdują się naklejki dające możliwość różnorodnych kombinacji.

SMILY PLAY KLOCKI SZKOŁA 45...

Cena 39,90 zł Ilość w magazynie: 3
SMILY PLAY AKTYWNY TRÓJKĄT AC7622

Aktywny Trójkąt to drewna zabawka, która przyciągnie uwagę dziecka. Dzieci lubią drewniane zabawki, rozwijają one postrzeganie oraz zdolności manualne i motoryczne.

SMILY PLAY AKTYWNY TRÓJKĄT...

Cena 74,50 zł Ilość w magazynie: 12
SMILY PLAY ŻABKA ŚMIESZKA

Żabka Śmieszka to 2w1, gdyż jest to zarówno grzechotka, jak i gryzaczek w kształcie wesołej, zielonej żabki. Śmieszka jest przeznaczona dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Wydaje wesołe dźwięki, melodie oraz efekty świetlne.

SMILY PLAY ŻABKA ŚMIESZKA

Cena 33,90 zł Ilość w magazynie: 5
SMILY PLAY AUTO WESOŁEK

Autko mówi po polsku, przyczyniając się do rozwoju umiejętności językowych. Zachęca do aktywności, wypowiadając nazwy kształtów w trakcie wrzucania do wnętrza poszczególnych klocków.

SMILY PLAY AUTO WESOŁEK 0659

Cena 75,00 zł Ilość w magazynie: 18
SMILY PLAY EDUKACYJNY STOLICZEK MÓWIĄCY 0801
  • Wyprzedaż!

Ten stoliczek to nie tylko pomysł na ciekawą zabawę, ale doskonały sposób na zadbanie o prawidłowy rozwój dziecka. Kolorowy blat stolika został wyposażony w światełka, ruchome elementy, przyciski o różnych kształtach i kolorach.Mówi po polsku.

SMILY PLAY EDUKACYJNY...

Cena 117,00 zł Ilość w magazynie: Powyżej 30
SMILY PLAY CHODZIK ROŚNIJ ZE MNĄ

Chodzik Rośnij ze Mną przeznaczony dla najmłodszych dzieci, uczy je chodzenia. Jest stabilny i solidnie wykonany, dzięki czemu zabawa naszej pociechy jest całkowicie bezpieczna. Chodzik Smily Play gra wesołe melodie i wydaje śmieszne dźwięki.

SMILY PLAY CHODZIK ROŚNIJ...

Cena 119,00 zł Ilość w magazynie: 9
SMILY PLAY KOSTKA EDUKACYJNA 0715

Rewelacyjna zabawka edukacyjna dla Twojego dziecka. Każda ściana kostki zapewnia maluszkowi wiele atrakcji i niespodzianek, absorbując jego uwagę na długi czas.

SMILY PLAY KOSTKA...

Cena 70,73 zł Ilość w magazynie: 14
SMILY PLAY MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA

Książeczka Edukacyjna zainspiruje do poznawania liter, cyfr, wyrazów, kształtów, odgłosów i godzin. Dzieci, przerzucając kolejne strony, mogą naciskać guziki, decydując, jakie nowe słowa chcą poznać.

SMILY PLAY MÓWIĄCA KSIĄŻECZKA

Cena 65,00 zł Ilość w magazynie: 1
SMILY PLAY LOKOMOTYWA ROŚNIJ ZE MNĄ

Lokomotywa Rośnij ze mną jest wielofunkcyjną, muzyczną zabawką, wspomagającą dziecko podczas nauki chodzenia. Ta zabawka będzie towarzyszyła dziecku przez długi czas, oferując mnóstwo funkcji. Zabawka „rośnie” razem z dzieckiem.

SMILY PLAY LOKOMOTYWA...

Cena 166,00 zł Ilość w magazynie: 2
SMILY PLAY KSIĄŻECZKA POLSKO-ANGIELSKA

Książeczka Polsko-Angielska zainspiruje do poznawania obrazków, cyfr, kolorów . Dzieci przerzucając kolejne strony mogą naciskać guziki, decydując jakie nowe słowa chcą poznać. Pięć różnych trybów zabawy.

SMILY PLAY KSIĄŻECZKA...

Cena 77,00 zł Ilość w magazynie: 3
SMILY PLAY MÓWIACA LOKOMOTYWA SORTER

Mówi po polsku.Podczas wrzucania klocków pojazd wypowiada nazwy kształtów.Uczy kształtów.Kolorowe kulki podskakują podczas jazdy.

SMILY PLAY MÓWIACA...

Cena 79,00 zł Ilość w magazynie: 5
SMILY PLAY SMILY FONE

Interaktywny Smily Fone przypominający wyglądem współczesne smartfony jest zabawką edukacyjną. Posiada dotykowy ekran, dzięki czemu zabawkę obsługuję się jak prawdziwy nowoczesny telefon.

SMILY PLAY SMILY FONE

Cena 48,00 zł Ilość w magazynie: Powyżej 30
SMILY PLAY LICZĄCA KURKA 0727

Licząca kurka to kolorowa i niezwykle atrakcyjna zabawka edukacyjna dla najmłodszych dzieci. Posiada dwa tryby działania: nauki i zabawy. Z radością nauczy Twoje dziecko liczenia od 1 do 5.Mówi w języku polskim.

SMILY PLAY LICZĄCA KURKA 0727

Cena 72,00 zł Ilość w magazynie: 9
SMILY PLAY DOGONIĘ CIĘ BIEDRONECZKO 0720

Kolorowa biedronka Smily Play to wesoła zabawka dla dzieciaków w wieku powyżej 6 miesiąca życia. Biedroneczka ucieka, kiedy dziecko naciśnie na jej grzbiet – specjalny mechanizm wprawia ją w ruch. Grzechocze i wesoło gra.

SMILY PLAY DOGONIĘ CIĘ...

Cena 38,00 zł Ilość w magazynie: 1