• Nowy

75968 LEGO HARRY POTTER PRIVET DRIVE 4

75968
275,61 zł

(275,61 zł szt.)

Zestaw LEGO 75968 Harry Potter Privet Drive 4 pozwala wybrać się z wizytą do jednego z najokropniejszych domów z wszystkich filmów o Harrym Potterze.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru

75968 LEGO HARRY POTTER PRIVET DRIVE 4

Zestaw LEGO 75968 Harry Potter Privet Drive 4 pozwala wybrać się z wizytą do jednego z najokropniejszych domów z wszystkich filmów o Harrym Potterze.


Dom Dursleyów

Zestaw zawiera piętrowy w pełni wyposażony budynek, w którym możesz poszukać tajnego schowka Harry'ego pod schodami lub włączyć strumień wysypujących się ze skrzyni listów z informacją o przyjęciu do Hogwartu. W domu oprócz Harre'go Pottera znajdziemy figurki Dudleya Dursleya, Vernona Dursleya, Petunię Dursley oraz skrzata domowego Zgredka.


Latający Samochód

Niestety rodzina Dursleyów nie chce, aby Harry Potter wrócił do Hogwartu. Na szczęście na pomoc przylatuje magicznym samochodem Ron Weasley i mocuje łańcuch do ukrytego pod klapą haka, aby szybko wyrwać okno i umożliwić Harry'emu ucieczkę. Jeżeli tylko Ci się udało uratować Harry’ego możecie teraz razem polecieć do Hogwartu.


Zestaw Lego Harry Potter Privet Drive 4 to idealny prezent dla każdego, młodszego, jak i starszego fana filmów o Harrym Potterze. Przeżywaj ponownie niezwykłe wydarzenia, do których doszło w domu przy Privet Drive, a także możesz wymyślać własne przygody dla Harry’ego i jego przyjaciela.


Zawartość zestawu:

- 6 figurek: Harry Potter, Ron Weasley, Dudley Dursley, Vernon Dursley, Petunia Dursley oraz Zgredek,

- dom Dursleyów,

- latający samochód Ford Anglia z otwieranym dachem, drzwiami i klapą,

- sowa Hedwiga,

- realistyczne akcesoria.


Zbudowany dom Dursleyów ma ok. 17 cm wysokości, 16 cm szerokości i 12 cm głębokości, a samochód ma ok. 12 cm długości.Wiek: 8+Ilość elementów: 797Wymiary opakowania: 26 x 38 x 9 cm
Producent: Lego.

75968
2 Przedmioty
2020-11-20

Opis

Certyfikat
Ostrzeżenie!
Nowy produkt