SUPER ZINGS IV DWIE FIGURKI W SASZETCE
  • SUPER ZINGS IV DWIE FIGURKI W SASZETCE

SUPER ZINGS IV DWIE FIGURKI W SASZETCE

PSZ4D830IN00
7,24 zł

(7,24 zł szt.)

"Super Zings" Seria IV. Saszetka z 2 losywymi figurkami kolekcjonerskimi. Rzeczy które możesz spotkać w codziennym użytku w roli Superbohaterów lub Superzłoczyńców.

Ilość
Dostępne

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru


SUPER ZINGS IV DWIE FIGURKI W SASZETCE
Rzeczy codziennego użytku” dostały super umiejętności, które pozwalają na bycie Superbohaterem lub Superzłoczyńcą!. A ty? Po której będziesz stronie?.

Wiek: 3+

Wymiary opakowania: 12 x 9 x 2 cm

Producent: MagicBox

Seria: „Super Zings”Cechy produktu:


    • W saszetce znajdują się 2 losowe figurki „Super Zings” Seria IV,

    • Figurki kolekcjonerskie ,„Super Zings” Seria IV to przekształcone „Rzeczy codziennego użytku” w Superbohaterór oraz Superzłoczyńców, które otrzymały: Cechy fizyczne, Super umiejętności oraz różne osobowości,

    • "Super Zings" to wspaniała zabawka dla każdego dziecka, które uwielbia tworzyć kolekcję figurek. Są one  doskonałym początkiem lub uzupełnieniem kolekcji z serii "Super Zings".   SuperZings mieszkają w mieście Kaboom City i dzielą się na Superbohaterów oraz Superzłoczyńców. Postaci łatwo rozpoznać, zwracając uwagę na ich kolor oczu. Bohater z białymi oczami jest pozytywny, a z żółtymi – negatywny. Każda z postaci posiada także indywidualną, odróżniającą go od innych postaci supermoc, którą wykorzystuje do odnalezienia i pokonania rywali.Każdy bohater przynależy do jednej z sześciu drużyn, które zamieszkują konkretne dzielnice miasteczka. Są to: Power Gang, Bay Force, Crazy Rebels, Sky Unit, Water Warriors i Rocky Riders. Każdy „gang” zrzesza siedmiu członków.

Super Zings” Seria IV oferuję 80 kolekcjonerskich figurek, które można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Zbierz je wszystkie!.

PSZ4D830IN00
51 Przedmioty
2020-02-13

Opis

Certyfikat
Ostrzeżenie!
Nowy produkt