FISHER PRICE MUZYCZNA FARMA MAŁEGO ODKRYWCY J.POL

GXR99
186,18 zł

(186,18 zł szt.)

Muzyczna Farma Małego Odkrywcy od Fisher Price z serii Little People zawiera figurkę farmera Jeda i 4 figurki zwierząt: świnkę, kurę, konia i krowę - farma wyposażona jest również w efekty dźwiękowe i świetlne oraz ruchome elementy.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
  • Szybka dostawa Szybka dostawa
  • 14 dni na zwrot towaru 14 dni na zwrot towaru

FISHER PRICE MUZYCZNA FARMA MAŁEGO ODKRYWCY J.POL
Idealna farma dla małego rolnika!Farmer Jed ciężko pracuje, zajmując się wszystkimi zwierzętami na Muzycznej Farmie Małego Odkrywcy - pomożesz mu?Twoja pociecha podczas zabawy nauczy się opieki nad zwierzętami poprzez zabawę - karmiąc kurczaka, tuląc konika do snu i wykonując ciekawe zajęcia na farmie. Dzieci mogą wciskać przyciski, aby otwierać drzwi i włączać zabawne piosenki oraz wypowiedzi, zaś drugi przycisk sprawia, że kurczęta się wykluwają. Maluch może również iść na strych i wrzucać do środka przedmioty, włączając jeszcze więcej dźwięków.Na młodych farmerów czeka wiele innych atrakcji, tj.: obracanie silosu z kukurydzą.Maluch może również bawić się dzwonkiem na farmie. Dzyń, dzyń, dzyń! Ten dźwięk wzywa zwierzątka na obiad - daj konikowi, śwince i krówce marchewki, zaś kurczaka nakarm kukurydzą.Ten pełen atrakcji zestaw do zabawy z serii Little People to coś więcej niż farma to prawdziwy dom dla przyjaciół Twojego brzdąca.Zabawa rozwija:


- Zmysły - farma jest pełna kolorów, piosenek, dźwięków i różnych materiałów


- Ciekawość i zadziwienie - odkrywając wszystkie sposoby zabawy farmą, tj.: wciskanie czerwonego przycisku aktywuje zabawne dźwięki, dzieci widzą, że ich działania mogą mieć pozytywne rezultaty, poznają też zasadę przyczyny i skutku


- Emocje i wyrażanie siebie - bawiąc się w karmienie i opiekę nad zwierzętami, dzieci uczą się troski o innychFarma Małego Odkrywcy od Fisher Price wyposażone jest również w 3 poziomy nauki:


- Poziom 1 - najpierw mali farmerzy bawią się i poznają proste liczenie, odgłosy zwierząt, przeciwieństwa i więcej


- Poziom 2 - zabawne wypowiedzi i piosenki zachęcające dzieci do pomocy przy zwierzątkach


- Poziom 3 - dźwięki związane z gospodarstwem i muzyka inspiruje do opowiadania własnych historiiTreści edukacyjne w języku polskim (możliwość zmiany na inny język np. angielski).Wiek: 1 - 5


Baterie: 2 x AA (baterie testowe w zestawie)


Wymiary opakowania: 61 x 40,5 x 14,5 cm


Producent: Fisher Price


Seria: Little People.           

GXR99
6 Przedmioty
2021-10-02

Opis

Certyfikat
Oznaczenie
Nowy produkt